Skip to content
rozmowy nowa data

Cudzych chwalicie, swoich nie znacie” – to nowy cykl spotkań w Miejsko – Gminnym Domu Kultury w Końskich. Pierwsze z nich odbędzie się 28 października, a bohaterką będzie Magdalena Weber. Spotkania będą mieć formułę rozmów, które poprowadzi wicedyrektor placówki Marzena Kądziela.

Jak mówi pomysłodawczyni cyklu, Marzena Kądziela, do domu kultury, raz w miesiącu zapraszane będą osoby mieszkające na ziemi koneckiej, które wyróżniają się charyzmą, pasją, wiedzą. – I jeszcze o tym wszystkim potrafią opowiadać – dodaje wicedyrektor. – Będę poruszała z nimi przeróżne tematy, które, mam nadzieję, zainteresują publiczność. Przez wiele lat byłam dziennikarką, która poszukiwała ciekawych osób. Wiem, że takich osób w naszej Małej Ojczyźnie jest wiele. Liczę na to, że zechcą ze mną i publicznością porozmawiać w Miejsko – Gminnym Domu Kultury.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w piątek 28 października. Jego bohaterką będzie Magdalena Weber, którą doskonale znają turyści zwiedzający ziemię konecką. – Magda jest nie tylko pracownicą Centrum Informacji Turystycznej, członkinią zarządu koneckiego oddziału PTTK, ale także współautorką wielu publikacji, przewodnikiem turystycznym – kontynuuje Marzena Kądziela. – A poza tym wspaniałą, życzliwą, otwartą osobą. Spotkanie z nią będzie dla mnie prawdziwą przyjemnością. Wierzę, że podobnie będzie z publicznością.

Spotkanie odbędzie się w sali kameralnej koneckiego domu kultury przy ulicy Partyzantów 9 w piątek 28 października o godzinie 17. Wstęp wolny.

Skip to content