Skip to content

Kontakt

KONECKIE CENTRUM KULTURY

Ul. Partyzantów 9
26-200 Końskie

tel. (41) 372-24-78
e-mail: poczta@dkkonskie.pl

Godziny pracy:  poniedziałek – piątek 7.30-20.00                                               sobota i niedziela – zgodnie z harmonogramem imprez                     Numer konta: 57 1240 5006 1111 0000 5558 6197

MGDK-QR
Piotr Salata - Dyrektor

e-mail: psalata@dkkonskie.pl

Marzenna Kądziela - Zastępca Dyrektora

e-mail: mkadziela@dkkonskie.pl

Monika Janowska - Księgowość

e-mail: mjanowska@dkkonskie.pl

Krzysztof Kowalski – Administracja

e-mail: kkowalski@dkkonskie.pl

Maciej Lisowski – Muzyka

e-mail: mlisowski@dkkonskie.pl

Aleksander Kopański - Sztuki wizualne

e-mail: akopanski@dkkonskie.pl

Kamila Dobrowolska - Plastyka

e-mail: kdobrowolska@dkkonskie.pl

Roman Cieślak – Muzyka

e-mail: rcieslak@dkkonskie.pl

Jan Bukład - Muzyka ludowa

e-mail: jbuklad@dkkonskie.pl

Paweł Stasiński - Ceramika

e-mail: pstasinski@dkkonskie.pl

Anna Wiaderna- Organizacja imprez

e-mail: awiaderna@dkkonskie.pl

Urszula Nowicka - Wiejski Dom Kultury w Rogowie

e-mail: unowicka@dkkonskie.pl

Małgorzata Pasek - Wiejski Dom Kultury w Kornicy

e-mail: mpasek@dkkonskie.pl

Skip to content