Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Konkurs fotograficzny

Utworzono dnia 05.01.2021
Czcionka:

Konkurs fotograficzny. „Detektywi na start! Szukamy zimy” z koneckim domem kultury.

 

Miejsko – Gminny Dom Kultury w Końskich, w ramach zajęć ferii zimowych on – line, organizuje konkurs fotograficzny dla dzieci i młodzieży. Wyzwanie wcale nie jest łatwe, bowiem zadaniem młodych fotografów będzie… znalezienie zimy.

 

Jeszcze kilka lat temu nikt nie przypuszczał, że zimowe ferie mogą obyć się bez lodowiska, slalomów na nartach, jazdy na sankach czy zabawy podczas kuligu. Cóż, klimat się zmienia, a wraz z nim i pory roku...

 

- Ale my nie chcemy poddać się globalnemu ociepleniu i zachęcamy do poszukiwania choćby niewielkich śladów zimy – mówi wicedyrektor Miejsko – Gminnego Domu Kultury Marzena Kądziela. - Proponujemy konkurs fotograficzny. Zachęcamy do spostrzegawczości i pomysłowości. Na waszych zdjęciach mogą być zarówno zamarznięte kropelki wody na sosnowych gałęziach, tafle lodu na stawie, jak i niezwykłe ozdoby świąteczne, które jeszcze w wielu miejscach można spotkać. Wierzymy, że nie zabraknie wam pomysłów! A może dzięki wam spadnie choć trochę śniegu?

 

Konkurs fotograficzny „Detektywi na start! Szukamy zimy” adresowany jest do dzieci i młodzieży szkolnej. Ważne, by zdjęcia zrobić podczas ferii i dosłać je mailem na adres: dkkonkursy@gmail.com do 17 stycznia. Każdy uczestnik konkursu może nadesłać trzy fotografie, na których znajdą się elementy zimowe.

 

Nagrody rzeczowe jury pod przewodnictwem wicedyrektor Marzeny Kądzieli przyzna zwycięzcom w dwóch kategoriach: dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież ze szkół średnich.

 

Bardzo ważne:

* Konkurs fotograficzny adresowany jest do dzieci i młodzieży szkolnej nie tylko z ziemi koneckiej.

* Fotografie muszą być wykonane w formacie jpg.

* Każdy uczestnik może przysłać maksimum trzy zdjęcia.

* W mailu muszą być zamieszczone: imię i nazwisko autora prac, jego wiek, typ szkoły, w której autor się uczy, i adres zamieszkania.

* Ostateczny termin nadsyłania zdjęć na adres mailowy: dkkonkursy@gmail.com to 17 stycznia 2021 roku.

* Jury pod przewodnictwem Marzeny Kądzieli oceniać będzie pomysłowość, spostrzegawczość i samodzielność wykonania zdjęć.

* Organizator, Miejsko – Gminny Dom Kultury w Końskich, przyzna trzy nagrody rzeczowe w każdej kategorii dla autorów najciekawszych prac.

*Wszystkie fotografie opublikujemy na stronie internetowej oraz facebookowej domu kultury.

*Wyniki konkursu podane będą pod koniec stycznia tego roku.

Kalendarium

Styczeń 2021
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Zegar

Pogoda

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 100

W poprzednim tygodniu: 118

W tym miesiącu: 534

W poprzednim miesiącu: 503

Wszystkich: 54639

Facebook

Imieniny