Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Kadra

Czcionka:

Piotr Salata - Dyrektor     e-mail:  psalata@dkkonskie.pl

Marzenna Kądziela  - Zastępca dyrektora     e-mail:  mkadziela@dkkonskie.pl

Maciej Lisowski - Starszy instruktor d/s muzyki (rozrywkowa)     e-mail:  mlisowski@dkkonskie.pl

Aleksander Kopański - Starszy instruktor sztuki słowa     e-mail: akopanski@dkkonskie.pl

Kamila Dobrowolska - Starszy instruktor d/s plastyki     e-mail: kdobrowolska@dkkonskie.pl

Roman Cieślak - Starszy instruktor d/s muzyki oraz organizacji imprez     e-mail: rcieslak@dkkonskie.pl

Jan Bukład - Starszy instruktor d/s upowszechniania muzyki (ludowa)

Paweł Stasiński - Starszy instruktor d/s ceramiki - plastyki  e-mail: pstasinski@dkkonskie.pl

Grażyna Bernaś - Specjalista d/s administracji

Krzysztof Kowalski - Specjalista d/s kadr i organizacji imprez

Monika Janowska - Główna księgowa     e-mail: mjanowska@dkkonskie.pl

Małgorzata Pasek - Wiejski Dom Kultury w Kornicy - Kierownik     e-mail: mpasek@dkkonskie.pl

Urszula Nowicka - Wiejski Dom Kultury w Rogowie - Kierownik     e-mail: unowicka@dkkonskie.pl

Anna Wiaderna - Animator kultury     e-mail: awiaderna@dkkonskie.pl

Agnieszka Rudek - Pracownik gospodarczy

Janina Stępień - Pracownik gospodarczy/palacz c. o.

Małgorzata Jańczyk - Pracownik gospodarczy

 

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

Kalendarium

Październik 2019
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Zegar

Pogoda