Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Kadra

Czcionka:

Piotr Salata - Dyrektor     e-mail: psalata@dkkonskie.pl

mgr Dariusz Ogłoza - Zastępca dyrektora     e-mail: dogloza@dkkonskie.pl

mgr Maciej Lisowski - Starszy instruktor d/s muzyki (rozrywkowa)     e-mail: mlisowski@dkkonskie.pl

mgr Krzysztof Kowalski - Starszy instruktor d/s organizacji imprez środowiskowych     e-mail: kkowalski@dkkonskie.pl

mgr Aleksander Kopański - Starszy instruktor sztuki słowa     e-mail: akopanski@dkkonskie.pl

mgr Kamila Dobrowolska - Starszy instruktor d/s plastyki     e-mail: kdobrowolska@dkkonskie.pl

Roman Cieślak - Starszy instruktor d/s muzyki oraz organizacji imprez     e-mail: rcieslak@dkkonskie.pl

Jan Bukład - Starszy instruktor d/s upowszechniania muzyki (ludowa)

Grażyna Bernaś - Specjalista d/s administracji

Monika Janowska - Główna księgowa     e-mail: mjanowska@dkkonskie.pl

Małgorzata Pasek - Wiejski Dom Kultury w Kornicy - Kierownik     e-mail: mpasek@dkkonskie.pl

Urszula Nowicka - Wiejski Dom Kultury w Rogowie - Kierownik     e-mail: unowicka@dkkonskie.pl

Anna Wiaderna - Animator kultury     e-mail: awiaderna@dkkonskie.pl

Agnieszka Rudek - Pracownik gospodarczy

Janina Stępień - Pracownik gospodarczy/palacz c. o.

Małgorzata Jańczyk - Pracownik gospodarczy

 

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

Kalendarium

Grudzień 2018
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Zegar

Pogoda