Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Tygodniowy plan zajęć

Czcionka:

Tygodniowy plan zajęć:

 

 

Poniedziałek:

  • zajęcia plastyczne – 16.00-18.00 - Kamila Dobrowolska

  • nauka gry na gitarze15.00-19.00 - Marcin Wróbel (ul. Partyzantów 9)

  • próba chóru – 13.00 – 14.00 – Jad Bukład

  • pracownia muzyczna – 16.00-18.00 – Roman Cieślak

  • zajęcia wokalne14.00-20.00 – Maciej Lisowski

  • próba Miejskiej Orkiestry Dętej16.00-19.00 – Józef Świerczyński

  • zajęcia taneczne 16.00 – 20.00 – Piotr Mostowski

  • pracownia ceramiczna - 15.00 - 19.00 - Paweł Stasiński

 

Wtorek:

  • zajęcia wokalne 15.00-20.00Maciej Lisowski

  • pracownia muzyczna16.00-20.00Roman Cieślak

  • zajęcia teatralne15.00-17.00Aleksander Kopański

  • zajęcia plastyczne 16.00-19.00Kamila Dobrowolska

  • próba zespołu "Korniczanka" 16.00-20.00Jan Bukład (WDK Kornica)

  • gry planszowe 17.00-20.00Maciej Prawda (co drugi wtorek)

  • nauka gry na pianinie 13.45 – 16.45 Waldemar Kacperski

  • pracownia ceramiczna - 14.00 - 16.00 - Paweł Stasiński

 

Środa:

  • nauka gry na perkusji 14.00-20.00 Mateusz Salata

  • zajęcia wokalne 16.00 – 19.00 – Dominika Wróbel

  • dyskusyjny klub filmowy18.00-20.00 Krzysztof Kowalski

  • kapela ludowa "Jaśki"16.00-20.00Jan Bukład (WDK Rogów)

  • zajęcia plastyczne 10.00-12.00Kamila Dobrowolska

  • pracownia muzyczna16.00-20.00 - Roman Cieślak

  • zajęcia wokalne13.00-16.00 - Maciej Lisowski

  • zajęcia teatralne 15.00-18.00Aleksander Kopański

  • pracownia plastyczna - 15.00 - 19.00  - Paweł Stasiński

  • kino "Egipcjanka" - projekcje filmowe dla młodzieży i dorosłych - godz. 18.00

 

Czwartek:

  • zajęcia wokalne13.00-16.00Maciej Lisowski

  • zajęcia plastyczne 10.00 – 12.00 – Kamila Dobrowolska

  • nauka gry na gitarze15.00-19.00Marcin Wróbel

  • nauka gry na pianinie 11.30-15.30Waldemar Kacperski

  • pracownia muzyczna16.00-20.00Roman Cieślak

  • zajęcia recytatorskie15.00-17.00Aleksander Kopański

  • zespół ludowy "Rogowianka"16.00-20.00Jan Bukład (WDK Rogów)

  • zajęcia taneczne16.00-20.00Piotr Mostowski (ul. Partyzantów 9)

  • pracownia plastyczna - 14.00 - 16.00 - Paweł Stasiński

 

Piątek:

  • zespół pieśni i tańca "Mały Dziebałtów"16.00-20.00Jan Bukład (szkoła podstawowa w Dziebałtowie)

  • pracownia muzyczna15.00-18.00Roman Cieślak

  • zajęcia wokalne 13.00-20.00Maciej Lisowski

  • zajęcia wokalne16.00 – 19.00 – Dominika Wróbel

  • klub szachowy17.00 – 20.00

  • pracownia ceramiczna - 15.00 - 19.00  - Paweł Stasiński

 

Niedziela:

  • projekcje filmowe "Najmniejsze kino świata" - filmowy podwieczorek dla dzieci - godz. 17.00

     * O innych imprezach planowanych w soboty i niedziele będziemy informować osobnymi ogłoszeniami i plakatami.

Kalendarium

Październik 2019
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Zegar

Pogoda