Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

SIERPIEŃ 2019

4 sierpnia

Muzykanty 2019

Braliśmy udział w jednej z największych imprez koneckich "Muzykantach 2019". Tworzyliśmy grupę, która przedstawiała dawną chłopską zagrodę i jej życie podczas żniw.  

 

Wypoczynek w ŁazachGrupa słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku przez dziesięć sierpniowych dni wypoczywała w Ośrodku Wypoczynkowym "Bryza w Łazach nad Morzem Bałtyckim. Piękna pogoda, morze i wspaniałe, roześmiane towarzystwo dopełniło radości wypoczynku. Były ćwiczenia fitnes, grilowanie, zabawy integracyjne, spacery, no i opalanie z kąpielą w morzu. Nasi studenci na Wieczorze z Mikrofonem wystąpili w koszulkach promujących miasto Końskie. Szczęśliwy powrót i obietnica powrotu tam za rok!

Starym zwyczajem na turnusie wręcza się przechodnią Statuetkę dla Najbardziej Aktywnego Uczestnika. W tym roku otrzymała ją Teresa Dunajska. Gratulacje!

 

Sierpień/Wrzesień

Wakacje w Grecji


Jak to w wakacje - czas wypoczynku i wyjazdów! Grupa słuchaczy wybrała się na wycieczkę autokarową do Grecji. Był to efekt "Wieczoru greckiego" - spotkania wykładowego UTW. Od 29 sierpnia do 10 września słuchacze odpoczywali w miasteczku Panteleimonas położonego na Riwierze Olimpijskiej. Była wycieczka na Olimp - siedzibę bogów grckich, rejs statkiem na wyspę Skiathos (ukochana wyspa księżnej Diany), kilkugodzinny pobyt w leczniczych wodach Kokinno Nero, grill z potańcówką. Pogoda i humory dopisały. Wrażenia niepowtarzalne, turyści zauroczeni Grecją.

 

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2022 1 wydarzeń w tym miesiącu

Zegar

Pogoda

Facebook

Imieniny