Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

WRZESIEŃ 2019

Wrzesień 2019

We wrześniu grupa słuchaczy wybrała się na trzydniową wycieczkę do Szczawnicy. Był spacer po Wąwozie Homole, największej przyrodniczej atrakcji Pienin, rejs statkiem z Nidzicy do Czorsztyna, no i obowiązkowy spływ Dunajcem. Szczęścia dopełniły piękna pogoda i wspaniałe towarzystwo. Wrażnie niezapomniane!

17 września

Koncert "Niepodległa Pieśń"


Na koncercie "Niepodległa Pieśń" w kieleckim Amfiteatrze Kadzielnia nie mogło zabraknąć słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Na scenie wystąpili artyści z ziemi świętokrzyskiej, między innymi zespoły "Mafia", Folya", "U.Z.I", "RiF", "Doba".  Zabrzmiały najpiekniejsze piosenki wolnościowe. To była prawdziwa uczta duchowa.

18 września

"Aktywny senior"


Nie próżnujemy nawet w wakacje. Chętnie bierzemy udział w projektach organizowanych w naszym mieście. 18 września uczestniczyliśmy w akcji "Aktywny senior" przygotowanej przez policjantki Komendy Powiatowej Policj w Końskich podkomisarz Sylwię Sobczyńską i sierżant Martę Przygodzką. Wysłuchaliśmy informacji na temat bezpieczeństwa, uczylismy się podstawowych chwytów samoobrony w klubie sportowym Browler Fight Marcina Kija.

 

 

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2022 1 wydarzeń w tym miesiącu

Zegar

Pogoda

Facebook

Imieniny