Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

GRUDZIEŃ 2020

Grudzień

Przynależność do braci studenckiej UTW-Aktywni daje nam wiele możliwości rozwoju. W dniach 8-12 grudnia 2020r. na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych prezentowany był film pt. "MAGNEZJA". Z przyjemnością informuję, że na zaproszenie realizatorów filmu, słuchacze naszego UTW : Henryk Kosierkiewicz, Andrzej Kołodziejczyk, Grzegorz Maślak i Bogdan Kijewski wystąpili w charakterze statystów. "Magnezja" film fabularny, gangsterki w reżyserii Macieja Bochniaka, realizowany w 2019 r, częściowo nagrywany w Maleńcu w Zakładzie Hutniczym. Nasi słuchacze mieli okazję wykorzystać swoje talenty aktorskie i przeżyć wspaniałą przygodę!. W załączeniu kilka zdjęć z przygotowań do nagrań.
14 grudnia
Nie możemy organizować zajęć stacjonarnych ani wykładów ze względu na pandemię i reżim sanitarny, ale nasi studenci są nadal aktywni. Odpowiedzieliśmy na ogłoszony przez Komendą Powiatową Policji w Końskich konkurs wiedzy pod tytułem "Bezpieczny senior powiatu koneckiego". Konkurs polegał na rozwiązaniu testu. Wyniki ogłoszono 14 grudnia 2020 roku. Nagrody otrzymały: JOlanta Gregorczyk, Barbara Zenka, Teresa Dunajska i Jolanta Rydzewska. Gratulujemy!
23 grudnia
Wieczór Wigilijny z Domem Kultury
Pandemia nie pozwoliła na organizację koncertu kolęd czy pastorałek na żywo. Miejsko - Gminny Dom Kultury zorganizował "Wieczór Wigilijny" online. Nie mogło tam zabraknąć przedstawicieli Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Nasi studenci: Grzegorz Maślak, Marian Paras i Henryk Kosierkiewicz wcielili się w rolę kolędników.
 
Życzenia na Święta!

 

 

 

 

 
 
 

 

Jolanta wysłał(a) 4 stycznia o 17:36
 

 

 

 
 
 
 

 

Jolanta wysłał(a) 4 stycznia o 17:36
 
 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2022 1 wydarzeń w tym miesiącu

Zegar

Pogoda

Facebook

Imieniny