Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

LISTOPAD 2020


Słuchacze UTW brali udział w szkoleniach Active Citizens- Aktywne Społeczności, prowadzonych przez Panią Izabellę, w trakcie których powstał zarys projektu mający na celu uatrakcyjnienie oferty kulturalnej dla mieszkańców i aktywizację społeczności lokalnej.

Nasz pomysł został zgłoszony do konkursu "Acitive Citizens-Aktywne Społeczności" organizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego we współpracy z Fundacją British Council oraz Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności.

W konkursie mogły brać udział organizacje z całej Polski, zostało przyznane tylko 5 nagród.

Dzieki naszemu zaangażowaniu otrzymaliśmy środki w kwocie 5tys złotych, które zostaną przeznaczone na organizację wydarzeń według naszego pomysłu.

Partnerem projektu jest Miejsko-Gminny Domu Kultury w Końskich.

 

Projekt z naszym udziałem będzie realizowany przez Miejsko-Gminny Domu Kultury w Końskich i jego pracowników oraz osoby chętne do włączenia się w organizację wydarzeń.

Będą to: wieczór z karaoke, wieczór gier planszowych, gra miejska-dotycząca historii naszego miasta, wieczór filmowy , warsztaty ceramiczne i warsztaty tworzenia lasu w szkle. Na wszystkich zajęciach przewidziany jest poczęstunek, w spotkaniu karaokę i w grze miejskiej przewidziane są nagrody.

Udział we wszystkich wydarzeniach jest darmowy dzięki pozyskanym środkom w ramach konkursu, uczestnicy mają zapewnione wszystkie materiały niezbędne do zajęć. Będzie się działo! Terminy zajęć i spotkań uzależnione są jednak od stanu zagrożenia epidemiologicznego w naszym kraju

Koordynatorką projektu jest Izabella Ferenc.

 

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2022 1 wydarzeń w tym miesiącu

Zegar

Pogoda

Facebook

Imieniny