Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Grudzień 2021

2 grudnia 2021

ZŁOTE GODY

 

 

Złote Gody to uroczystość tradycyjnie już organizowana przez konecki samorząd, związana z jubileuszem 50-lecia pożycia małżeńskiego. Jubilaci i ich goście spotkali się w restauracji ASTORIA. Były życzenia, wręczone zasłużonym Parom medale i oczywiście piękne bukiety kwiatów.

 

Uroczystość uświetnił program artystyczny przygotowany przez Annę Wiaderną z Miejsko – Gminnego Domu Kultury w wykonaniu młodzieży licealnej oraz słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku: Teresy Dunajskiej, Grzegorza Maślaka i Henryka Kosierkiewicza. Dużo wzruszeń i radosnych chwil! Jubilatom składamy najlepsze życzenia i gratulacje!

 

Bajki dla dzieci

Uniwersytet Trzeciego Wieku wspólnie z TKN24 przystąpił do programu "Bajki dla dzieci". Słuchacze w studio TKN24-Multimedialne Centrum Powiatu Koneckiego, nagrali czytanie cyklu bajek, które emitowane będą na kanale telewizyjnym. Można je także obejrzeć na stronie TKN24 oraz YouTube. Do dziś w programie bajki czytali: Irena Cukrowska, Bożenna Zapała, Grażyna Pluta, Henryk Kosierkiewicz, Barbara Zenka, Teodozja Derezińska, Ewa Grabowska, Jolanta Rydzewska. Cykl "Bajki dla dzieci" będzie kontynuowany w nowym roku. Chętni, kolejni słuchacze już czekają na nagranie.

 

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2022 1 wydarzeń w tym miesiącu

Zegar

Pogoda

Facebook

Imieniny