Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Kolędy i pastorałki. Studio Piosenki SOLO

Utworzono dnia 10.01.2022, 15:35
Czcionka:

14.01.2022 , 17:00


 

Kolędy, pastorałki, piosenki okołoświąteczne złożą się na program koncertu w Miejsko – Gminnym Domu Kultury w Końskich w piątek 14 stycznia. Przygotowuje go instruktor Maciej Lisowski wraz ze swymi podopiecznymi ze Studia Piosenki „SOLO”.

W piątek 14 stycznia o godzinie 17 w sali „Egipcjanki” w Końskich przy ulicy Mieszka I 4 zapanuje świąteczna atmosfera. To dzięki muzyce, którą wykona liczna grupa młodych wokalistek i wokalistów ze Studia Piosenki „SOLO” prowadzonego od ponad dwudziestu lat przez instruktora muzycznego Macieja Lisowskiego.

- Co roku, oprócz roku ubiegłego, nasi wokaliści prezentują piękne świąteczne utwory – mówi muzyk. - Specjalnie przygotowujemy koncert już po świętach, by wciąż jeszcze czuć bożonarodzeniową atmosferę. Będzie i nostalgicznie i bardzo radośnie, jak to w kolędach i pastorałkach.

Koncerty Studia Piosenki „SOLO” odbywają się kilka razy w roku, by, jak dodaje Maciej Lisowski, młodzi wokaliści i wokalistki mieli okazję do prezentacji swych talentów oraz uczenia się przebywania na scenie przed publicznością,

W koncercie zaśpiewają solo: Alicja Woldańska, Apolonia Cacek, Pola Grzegorczyk, Anna Zielińska i Amelia Grochala; duety: Paulina Stoińska i Martyna Durlik, Anna Dziubińska i Kinga Chmielewska, Maria Piec i Julia Kowalska, Martyna Bąk i Maja Obratańska, Anna Zając i Marika Kopańska, Nicola Walczyk i Zofia Saik, Barbara Garlińska i Maja Kosma oraz tria: Natalia Czarnota, Hania Wilk i Marta Radzimińska; Nadia Kocowicz, Daria Serek i Julia Lipińska; Marta Marczyńska, Jakub Frączyk i Radosław Nowacki.

Wstęp na koncert jest bezpłatny. Widzów obowiązują maseczki.

 

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2022 1 wydarzeń w tym miesiącu

Zegar

Pogoda

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu:

W poprzednim tygodniu:

W tym miesiącu:

W poprzednim miesiącu:

Wszystkich:

Facebook

Imieniny