Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Koncert Noworoczny

Utworzono dnia 30.12.2021, 11:43
Czcionka:

06.01.2022 , 17:00


 

Pierwsza w 2022 roku muzyczna impreza będzie miała miejsce w Miejsko - Gminnym Domu Kultury w Końskich w czwartek szóstego stycznia. To „Koncert Noworoczny”, który przygotowuje Roman Cieślak wraz z wokalistami związanymi z konecką placówką kultury.

Jak informuje instruktor muzyczny koneckiego Domu Kultury Roman Cieślak, na muzyczny wieczór złożą się dobrze znane piosenki świąteczne z kanonu utworów polskich i zagranicznych. - To piosenki bardzo pozytywne, radosne, a czasami nieco nostalgiczne – mówi Roman Cieślak. - Wierzę, że w interpretacji wokalistek i wokalistów związanych z naszą placówką kultury zabrzmią bardzo pięknie.

Kto wystąpi na świątecznie udekorowanej scenie Miejsko – Gminnego Domu Kultury? - To grupa wokalna, która uświetnia swymi występami niemal wszystkie uroczystości w Końskich – odpowiada opiekun muzyczny. - Zobaczymy i usłyszymy między innymi Alicję Woldańską, Patrycję Dukat, Marysię Frączyk, Jadzię Kołodziej, Nadię Serek.

Koncert Noworoczny” odbędzie się w sali „Egipcjanki” Miejsko – Gminnego Domu Kultury w Końskich przy ulicy Mieszka I 4 w Święto Trzech Króli czyli 6 stycznia 2020 roku o godzinie 17. Wstęp na pierwszą tegoroczną imprezę jest bezpłatny. Na sali widzów obowiązują maseczki.

 

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2022 1 wydarzeń w tym miesiącu

Zegar

Pogoda

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu:

W poprzednim tygodniu:

W tym miesiącu:

W poprzednim miesiącu:

Wszystkich:

Facebook

Imieniny